Rowerzyści z promilami zatrzymani przez drogówkę

0

W ciągu kilku ostatnich dni giżyccy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych rowerzystów. Apelujemy o rozsądek i ostrożność. 

W ubiegły piątek (12.06.2020 r.) policjanci Referatu Ruchu Drogowego w Giżycku, zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn, którzy postanowili wsiąść na rower pod wpływem alkoholu.

Pierwsza kontrola miała miejsce w m. Gawliki Wielkie gm. Wydminy. Tam policjanci zatrzymali 58-latka, który miał w organizmie blisko jeden promil alkoholu. Natomiast drugi z rowerzystów wpadł w ręce policjantów w m. Wydminy. U 60-latka badanie wykazało, że miał 0,32 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj (15.06.2020 r.) podczas patrolu na terenie Giżycka, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli rowerzystę, którzy jechał chodnikiem. W trakcie czynności okazało się, że 37-latek jest pod wpływem alkoholu, badanie wykazało, że rowerzysta miał ponad jeden promil alkoholu w organizmie.

Wszyscy trzej rowerzyści zostali ukarani. Na każdego z ich policjanci nałożyli mandat, a rowery zostały przekazane wskazanym osobom.

Źródło: KPP Giżycko

 

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze