Romantyczna sesja ślubna – gdzie ją zorganizować?

0

Sesja ślubna w pięknej, romantycznej scenerii to marzenie każdej panny młodej. Wybór odpowiedniego miejsca wcale nie jest jednak taki prosty! Które będzie najbardziej odpowiednie? Jak je wybrać i o czym pamiętać, by nie żałować dokonanego wyboru? Zapraszamy – specjalnie dla Was wybraliśmy kilka najlepszych i najbardziej romantycznych propozycji!

Ogrodowe krajobrazy

Piękne parki i ogrody to miejsca bardzo chętnie wybierane przez pary młode. Nie bez przyczyny – trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię niż ogród pełen kwiatów. W rzeczywistości jednak również pozbawiony ich stary park może stać się doskonałym miejscem do ślubnej sesji fotograficznej. Zaletą tego rodzaju miejsc jest ich powszechna dostępność – piękny, stary park znajdziecie niemal w każdym mieście! W niektórych zaprojektowano również wspaniałe oranżerie czy ogrody japońskie, które także mogą być doskonałym wyborem.

Książęce scenerie

Nawet jeśli nie możecie pochwalić się książęcym rodowodem, nic nie stoi na przeszkodzie, by choć przez chwilę poczuć się niczym królewska para! Wystarczy, że sesję ślubną wykonacie w zabytkowym pałacu lub w zamku. W Polsce istnieje wiele tego typu obiektów, które zagwarantują wyjątkowy, romantyczny efekt. Będzie on jeszcze lepszy, jeśli do sesji zdjęciowej wybierze się zamkowe ruiny.

Ulicami miast

Prawie każda miejscowość ma takie miejsca – charakterystyczne zaułki, wąskie uliczki, uwielbiane przez mieszkańców kąty o niepowtarzalnym klimacie. Jeśli Wasze miasto również, możecie zdecydować się na sesję ślubną w jednym z nich. Wykorzystajcie urok zabytkowych kamienic, uliczek i bram, a Wasza ślubna sesja już zawsze przywoływać będzie piękne, romantyczne chwile.

Sportowy duch

Kto powiedział, że sportowe boisko nie może być idealnym miejscem na romantyczną sesję ślubną? Oczywiście, że może! Pod warunkiem, że sport jest dla Was ważny, a sportowa sala przywodzi Wam na myśl piękne, wspólne wspomnienia. Jeśli tak jest, śmiało zdecydujcie się na sesję fotograficzną w nietypowej, sportowej odsłonie.

Na wesoło

Ślubna sesja fotograficzna może być nie tylko romantyczna, ale także wesoła! Pozytywnych emocji z pewnością dostarczy Wam pozowanie w wesołym miasteczku – wystarczy odrobina poczucia humoru, a czasem również odwagi. Wyprawę do wesołego miasteczka potraktujcie jednak nie tylko jako sposób na niebanalne fotografie, ale także jako miejsce doskonałej zabawy – towarzyszące jej emocje z pewnością uwiecznione zostaną na fotografiach!

Wspólne pasje

Wspólna pasja to coś, co łączy Wasz w sposób szczególny i co budzi w Was wiele pozytywnych emocji. Możecie je wykorzystać, decydując się na sesję fotograficzną w miejscu, które Wam obojgu jest drogie. Może będzie pusta sala kinowa lub teatralna sala? A może raczej zdecydujecie się na sesję w stadninie koni, w szkole tańca lub na polu paintballowym?

Wybór odpowiedniego miejsca na sesję ślubną to nie wszystko. Ważny jest również odpowiedni fotograf, którego znaleźć musicie odpowiednio wcześniej. Niezbędna w poszukiwaniach będzie lista ofert fotografów ślubnych z okolicy, która pozwoli zorientować się w możliwościach. W sieci można dziś łatwo porównać ceny i obejrzeć portfolio, by przekonać się, czy styl danego fotografa Wam odpowiada. To pozwoli wyselekcjonować kilku profesjonalistów, a następnie dopytać ich o szczegóły i podjąć ostateczną decyzję.

ARTYKUŁ PARTNERSKI