„Rock nad Niegocinem” w Wilkasach [ZDJĘCIA]

0

To była doskonała zabawa okraszona rykiem silników stalowych maszyn. Impreza coverowa „Rock nad Niegocinem” mimo zagrożeń pogodowych przebiegła bez przeszkód gromadząc w amfiteatrze nad Niegocinem liczną widownię oraz kilkadziesiąt rumaków z ich właścicielami.

Motocykliści z giżyckich klubów V-Boyen i Perkun oraz ich koleżanki i koledzy z pobliskich miejscowości przy dźwiękach zespołu AC/DC wjechali paradnie pod amfiteatr, a później ze sceny popłynęły ostre dźwięki z bogatego coverowego repertuaru formacji Bohika z Ełku i olsztyńskiego The Painkillers.

Poprzedziła je młoda, acz bardzo obiecująca wokalistka Anita Fijałkowska z GOKiR Wilkasy. Obecnym przypadły do gustu konkursy w slalomie z pijanym rowerem czy w piciu piwa 0% z wieszaka. Wybrano też najstarszą maszynę, którą okazał się przedwojenny motocykl NSU, a jego właściciel Czarek z Mrągowa otrzymał piękną statuetkę.

Pierwsza tegoroczna impreza w amfiteatrze była w pełni międzynarodowa, wzięli bowiem w niej udział turyści ze Skandynawii, zachodniej i wschodniej Europy, a nawet Australii. Dzięki paniom z ochrony Volt wszyscy czuli się bezpiecznie, choć i tak nie doszło do żadnych ekscesów. Wszystkim dziękujemy za obecność i kapitalną zabawę.

(Tekst, fot: Waldemar Albowicz/GOKIR Wilkasy)

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze