Retail Park przy ul. Obwodowej i Białostockiej w Giżycku

4

Komercjalizacja Retail Parku w Giżycku, to kolejny projekt realizowany w ostatnim czasie przez Nuvalu Polska. Inwestorem przedsięwzięcia jest AMIZG INVEST.  

PARK HANDLOWY GIŻYCKO – najważniejsze informacje

Retail Park przy ul. Obwodowej i Białostockiej w Giżycku ma już pozwolenie na budowę. Do użytku mieszkańców oddane zostanie około 5 000 m2 powierzchni handlowej z mixem sklepów wielobranżowych oraz 200 miejscami parkingowymi. W skład inwestycji wchodzi m.in. renomowany operator spożywczy, a w najbliższym sąsiedztwie wkrótce rozpocznie działalność restauracja McDonald. Centrum handlowe ma służyć zarówno mieszkańcom Giżycka, jak i osobom przyjeżdżającym z okolicznych miejscowości, szczególnie z kierunku Orzysza i Ełku.

ROLA NUVALU w procesie powstawania Parku Handlowego

Właściciel inwestycji podpisał już pierwszą umowę najmu z renomowanym operatorem spożywczym. Dalszą komercjalizacją powierzchni handlowych zajmie się firma doradcza Nuvalu Polska. Biorąc pod uwagę lokalizację projektu, jego sąsiedztwo oraz to, że posiada pozwolenie na budowę, projekt cieszy się sporym zainteresowaniem najemców. W chwili obecnej prowadzone są negocjacje na większość powierzchni parku handlowego i do końca bieżącego roku powinny być podpisane kolejne umowy najmu.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z LOKALIZACJI  

Lokalizacja obiektu została wybrana z uwagi na doskonałą komunikację nieruchomości z ulicami Białostocką, która zasila lokalizację z południowej części i z centrum miasta jak i ulicą Obwodową, która daje możliwość łatwego dojazdu z jego północnych obszarów. Bezpośrednie położenie przy drodze krajowej nr 63 daje również dostęp do sporej liczby klientów zamieszkujących obszar poza miastem, położony w kierunku na Orzysz i Ełk.

PODSTAWOWE DANE O OBIEKCIE

  • Powierzchnia GLA: 5 000 m2 (razem z operatorem spożywczym)
  • Liczba sklepów: 8
  • Liczba miejsc parkingowych: 200
  • Planowane otwarcie: jesień 2024 / wiosna 2025

(info. prasowa) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lekut

Poco to komu?

Elka

Pierwszy tam polecisz

Lekut

Nie mierz elka swoją miara

Przejazdem

To jest tak potrzebne jak rybie recznik.