fot. UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska MOSiR w Giżycku

W dniach 29-30 stycznia w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim „I Ty będziesz Mistrzem”. Giżycko reprezentowali zawodnicy z UKS Sekcji Łyżwiarsko-Wrotkarskiej MOSiR w Giżycku.

W kategorii E1/F2 reprezentowali nas Hanna Bierć , Antonina Ekstowicz, Julia Kudrycka i Kazimierz Szerszenowicz. W kategorii D1 Lena Krzyżewska i w D2 Hanna Kowalewska.

Zawody zorganizowano na otwartym Torze Lodowym Kalbar i ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne odwołano część konkurencji.

W tych trudnych warunkach najlepiej poradziły sobie Julia Kudrycka i Hanna Bierć, które udanie rywalizowały z zawodniczkami z wyższej kategorii wiekowej. Trzeba dodać, że na tych zawodach byliśmy jedynym klubem, który nie ma toru lodowego i tym bardziej trzeba docenić wysokie 5 miejsce Julii Kudryckiej w klasyfikacji generalnej kategorii E1/F2.

Nasi młodzi zawodnicy zdobyli też punkty do klasyfikacji klubowej:

Julia Kudrycka – 3

Hanna Bierć – 1

Kazimierz Szerszenowicz -1

Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów i satysfakcji z uprawiania tego pięknego sportu.

Na koniec postanowiliśmy przełamać nową tradycją naszego Klubu i jednak pogratulować trenerce Jolancie Maksymiuk oraz podziękować Panu Michałowi za nieocenioną pomoc.

Możemy też zdradzić pewną tajemnicę: Hania i Jula trenują łyżwiarstwo szybkie dopiero czwarty miesiąc i tak dobrych wyników, nie spodziewała się Pani Trener. To miła niespodzianka i miejmy nadzieję, że nie ostatnia.

(informacja: UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska MOSiR w Giżycku)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze