Relacja z Targów Pracy i Edukacji

0

„KIERUNEK KARIERA!” – Tak brzmiało hasło Targów Pracy i Edukacji, które odbyły się 24 kwietnia w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku pod honorowym patronatem Starosty Giżyckiego i Burmistrza Giżycka.

W targach wzięło udział ok. 30 wystawców, w tym służby mundurowe, uczelnie wyższe, lokalni pracodawcy oraz instytucje publiczne. Przeprowadzone zostały warsztaty z zakresu europejskiego rynku pracy oraz funduszy europejskich, których zwieńczeniem był konkurs z fantastycznymi nagrodami.

Wystawcy przygotowali wspaniałe, atrakcyjne i kreatywne stoiska, które z roku na rok zaskakują jeszcze bardziej m.in. łóżka do masażu, wojskowy sprzęt taktyczny czy słodkie degustacje. Serdecznie dziękujemy młodzieży za liczne przybycie.

Organizatorzy Targów: Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Giżycku oraz Wydział Nauk Społecznych w Giżycku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku.

(Źródło: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze