Refunder czyli zwrot pieniędzy za zakupy w internecie!

0

Serwisy oferujące zwrot części środków wydanych na zakupy są nowością na naszym rynku. Jednym z nich jest debiutujący w Polsce Refunder.
Idea działania serwisu jest bardzo prosta. Wystarczy się zarejestrować (rejestracja jest bezpłatna) i robić za jego pośrednictwem zakupy. Od każdej zrealizowanej  transakcji otrzymamy zwrot w wysokości kilku procent jej wartości. W tym momencie Refunder współpracuje z ponad 550 sklepami online działającymi na terenie naszego kraju (Zalando, W.Kruk, Sarenza, TXM24, RTV Euro AGD, NEONET i wiele innych).


Refunder.se (pierwowzór) jest największym serwisem cashback w krajach skandynawskich. W samej Szwecji posiada 100 tys. użytkowników, z czego blisko 30% jest bardzo aktywnych.

Zasada działania

Aby gromadzić na swoim koncie zwroty należy się zarejestrować w serwisie. Każdy zakup powinien się rozpoczynać na stronie Refunder.pl w katalogu wszystkich sklepów lub przy pomocy wtyczki, którą można zainstalować w przeglądarce. Transakcja jest zwykle rejestrowana w ciągu 48 godzin. Zwrot za zakupy jest księgowany na koncie i oczekuje na ostateczne potwierdzenie, które trwa z reguły 14 dni (w niektórych przypadkach nieco dłużej ze względu na inne zasady rozliczania lub politykę zwrotów).

Po zgromadzeniu 45 zł środki mogą być przekazane bezpośrednio na konto bankowe uczestnika lub przy pomocy Pay Pal.

Dodatkowym narzędziem oferowanym przez Refunder.pl jest wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Wtyczka ułatwia gromadzenie zwrotów na dwa sposoby:

-oznacza w wynikach wyszukiwania Google sklepy podłączone do Refunder, dzięki czemu możemy zdecydować się na wybór tego, który zaoferuje zwrot,

zrot

-analizuje odwiedzane strony i wskazuje te (banner wyświetlany w topie strony), które oferują cashback za pośrednictwem Refunder

zwr

Zwroty

Sprawdźcie ile zakupów wykonaliście w ostatnim miesiącu w sklepach internetowych. Dzięki Refunder  każdy taki zakup może nam zagwarantować zwrot w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych (i więcej).  Zachęcamy wszystkich dom skorzystania z promocji o rejestracji w serwisie Refunder.

zarejesruj sie

(kliknij aby się zarejestrować)

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze