Razem przepracowali 48 lat. Dwóch policjantów przeszło na emeryturę

1

Podinsp. Tomasz Żakiewicz oraz asp. szt. Andrzej Pietnoczka z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zakończyli służbę i przeszli na emeryturę. W policji przepracowali łącznie 48 lat.

Wczoraj (22.02.2021 r.) dwóch policjantów podinsp. Tomasz Żakiewicz oraz asp. szt. Andrzej Pietnoczka zakończyli służbę w policji i przeszli na zasłużoną emeryturę. Podziękowania za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wzorową służbę składają komendanci, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy giżyckiej komendy. Podziękowania także spłynę na ręce Tomasza Żakiewicza od Prokuratury Rejonowej w Giżycku za dobrą, rzetelną i wieloletnią współpracę.

Tomasz Żakiewicz w służbie przepracował 25 lat. Od początku związany był z wydziałem kryminalnym, służbę zakończył realizując zadania na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Natomiast Andrzej Pietnoczka od samego początku wspierał wydział prewencji, służbę zakończył realizując zadania na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Wydminach.

Pozostając z wyrazami szacunku i pamięci, życzymy wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji swoich pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem!

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
przemo b

uprzejmie donosze , ze w Gizycku na Ul Konarskiego 31/16, a takze Nowowiejskiej 23/13 sprzedawany jest alkocholoraz paierosy bez akzyzy. To samo dotyczy bazaru miejskiego gdzie w budce kolo szaletu miejskiego obywatel armenskiego pochodzenia sprzedaje niby odzierz. Prosze zrobic z tym porzadek w koncu. dziekuje za uwage.