Ranking szybkich pożyczek

2

Nowe regulacje, które weszły w życie w pierwszej połowie marca, wymusiły wprowadzenie modyfikacji w ofertach szybkich pożyczek. Zmieniły się koszty, ale też warunki ich uzyskania.Sprawdź, które pożyczki pozabankowe są teraz najtańsze.

Darmową pierwszą pożyczkę możemy dostać w 25 instytucjach. Najwyższa kwota, jaką możemy otrzymać, pożyczając pierwszy raz, to 2 tys. złotych. Incredit.pl i netcredit.pl mogą pożyczyć taką kwotę na 30 dni. Natomiast extraportfel.pl daje możliwość dysponowania środkami przez ponad 6 tygodni.

Korzystając ze strony tanikredyt.pl możemy pożyczyć 1,7 tys. złotych na miesiąc, a na vivus.pl dostaniemy 1,6 tys. złotych również ze spłatą w ciągu 30 dni.

Za pośrednictwem ekspreskasa.pl, ferratum.pl, kasatak.pl oraz ofin.pl możemy starać się o pożyczkę nawet na 60 dni. To najdłuższa opcja w przypadku pożyczek, z których możemy korzystać bez opłat.

DARMOWE SZYBKIE POŻYCZKI

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
ala

Ekspres Kasa jest bezkonkurencyjna:) mi się podoba, że u nich jest naprawdę szybko i przy minimum formalności. miałam już dwie pożyczki u nich, czasem trzeba pożyczyć pieniądze, teraz brałam przy okazji komunii. polecam.

emil

Fajne porównanie. Nie trzeba chodzić i pytac