Z okazji Walentynek biblioteka szkolna Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku zaprosiła swoich użytkowników do udziału w przedsięwzięciu „Randka w ciemno z książką”, polegającym na wypożyczeniu opakowanej książki, bez możliwości poznania autora i tytułu.

Można było trafić nie tylko na książkę o miłości, ale także kryminał lub horror. Wystawa „Oblicza miłości” zawierała poradniki na temat tworzenia trwałych związków oraz partnerstwa, także w sferze erotycznej, pokonywania trudności w kontaktach międzyludzkich, panowania nad uczuciami zazdrości czy zaborczości. Były też opowieści pełne miłości o doświadczeniach rodziny wychowującej upośledzone dziecko.

Zaprezentowano również historie romantycznych związków na przestrzeni dziejów. Odwiedzający mogli również przeanalizować stan zakochania jako procesu polegającego na zakłóceniu funkcjonowania organizmu i działaniu hormonów – „Fizjologia miłości”. Zorganizowano konkursy „Miłość w literaturze” oraz „Serce – powtórka z anatomii”. Były też aforyzmy o miłości.

Źródło: Szkoła Policealna im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze