Radny Piotr Andruszkiewicz dalej z mandatem. Sąd uchylił decyzję Rady Miejskiej w Giżycku

6

Sąd uchylił uchwałę Rady Miejskiej w Giżycku wygaszającą mandat radnemu Piotrowi Andruszkiewiczowi!

Podczas majowej sesji Rady Miejskiej w Giżycku większość radnych przyjęła uchwałę w sprawie wygaszenia mandatu radnemu. Pomimo wyjaśnień złożonych przez Piotra Andruszkiewicza, radni mieli wątpliwości co do kwestii miejsca jego zamieszkania. Radny odwołał się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który uchylił uchwałę giżyckich radnych. Tym samym Piotr Andruszkiewicz pozostaje na stanowisku radnego miejskiego w Giżycku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec Giżycka

W Radzie Powiatu kłótnie, w Radzie Miasta kłótnie… a życie dalej się toczy. Każdy udaje że służy lokalnej społeczności, a jak jest już widać lub będzie widać za kilkanaście miesięcy… Młody nie znaczy lepszy, stary nie znaczy mądrzejszy… Ach moje Giżycko po prostu bagienko… Kłóćcie się dalej… powodzenia.
Ani jedna ze stron nie zdradza talentu do zarządzania, ale pieniactwo wysokich lotów mają…

Obudzciesie

Radzę przed tak pozytywnymi słowami na temat Pana Piotra obejrzeć nie urywki, a całe spotkania rady. Niestety Piotr opublicznia jedynie fragmenty wypowiedzi, które w ten sposób uslyszane dają zle wrażenie o innych członkach. Dobrze wykorzystana manipulacja. Też oddałam głos na radnego Andruszkiewicza, ale niestety jestem zawiedzona…

Jestem z Giżycka

młodzi powinni trzymać się razem żeby w końcu nastąpiły pozytywne zmiany w Giżycku. Popieram Pana Piotra i na pewno ma mój głos w wyborach, jest to również zdanie wielu młodych ludzi, moich rówieśników. Dość panoszących się byłych komunistów i starych dziadków na urzędach.

grzesiek

popieramy wyrok dalej do przodu o wolne giżycko