Psy górą! Sprawdź wyniki plebiscytu na Najsympatyczniejszego Zwierzaka Na Mazurach 2016

0

Pies Kaktus zdecydowanym triumfatorem plebiscytu na Najsympatyczniejszego Zwierzaka Na Mazurach 2016. Oprócz niego, na podium znalazł się pies Fidel oraz jeszcze jeden przedstawiciel psiej rodziny – Tequila.

O miano Najsympatyczniejszego Zwierzaka Na Mazurach w tym roku walczyło kilkadziesiąt zwierząt. Wszystkie fotografie Waszych pupili zostały umieszczone w specjalnej galerii na naszej stronie, w której czytelnicy Gizycko.info mogli oddawać głosy na swojego ulubieńca. O zwycięstwie zdecydowała ilość zdobytych „polubień”.

Najwięcej sympatii czytelników serwisu Gizycko.info w tym roku „zaskarbił” sobie pies Kaktus tym samym zostając Najsympatyczniejszym Zwierzakiem Na Mazurach 2016. Kaktus zdobył 255 „lubię to”.

Kaktus- Najsympatyczniejszy Zwierzak Na Mazurach 2016
Kaktus- Najsympatyczniejszy Zwierzak Na Mazurach 2016

Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajął pies Fidel – 234 głosy.

Fidel
Fidel

Na najniższym stopniu podium znalazł się pies Tequila – 173 głosy.

Tequila
Tequila

Choć tegoroczną edycję naszego plebiscytu zdominowały psy, warto wspomnieć, że w wyścigu o miano najsympatyczniejszego stanęły także m.in. żółw, chomik syryjski czy królik.

 

Wszystkim właścicielom i samym zwierzakom serdecznie gratulujemy, choć tak naprawdę, w tym plebiscycie wszystkie są zwycięzcami.

 

 

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze