Przygotujcie się na seanse pod chmurką! Startuje kino letnie w Porcie Ekomarina

0
fot.Maciej Cioch

Kino Letnie w Giżycku startuje już 4 lipca. Plenerowe projekcje w wakacyjne wtorki oraz środy odbywać się będą tradycyjnie w Porcie Ekomarina Giżycko o godz. 21.30.

We wtorek 4 lipca zapraszamy na seans IO w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności. https://kinoletnie.pl/film/330

W środę 5 lipca na ekranie kultowy dramat „Casablanca”. Rick Blaine mieszka w ogarniętej wojną Casablance. Miasto wypełnione jest uchodźcami, mającymi nadzieję przedostać się do Ameryki. Wśród nich są uciekający przed nazistami Ilsa Lund i Victor Laszlo. Ugarte, handlarz z czarnego rynku, daje Rickowi dwie wizy. Przychodzi po nie Ilsa, dawna miłość Ricka z czasów, kiedy mieszkał w Paryżu. Blaine zaczyna zastanawiać się nad zatrzymaniem wiz i wyjazdem razem z Ilsą. 

Wakacyjny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów dostępne są na stronie www.kinoletnie.pl. Filmy można będzie oglądać również z jachtów, dla widzów podobnie jak w roku ubiegłym, uruchomiono specjalną częstotliwość radiową 87,7 MHz.

UWAGA! W przypadku niepogody, seanse odbędą się w budynku Ekomariny.

(Źródło: UM Giżycko/fot.Maciej Cioch)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze