Przeszukali mieszkanie 27-latka. Znaleźli 780 gramów marihuany

3

Policjanci z Giżycka zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu oraz pomieszczeniach piwnicznych funkcjonariusze zabezpieczyli 780 gramów marihuany. 27-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w miniony piątek (26.01.2018) kilka minut przed godziną 20.00. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 27-latek może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich ustalenia potwierdziły się. W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń piwnicznych, ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci suszu roślinnego. Tester wykazał, że to marihuana w ilości 780 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wykonaniu z nim czynności, prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji z obowiązkiem stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku cztery razy w tygodniu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mazur

Czilaut jak to mowia zjeby to nie ma z tym nic wspolnego. Ten typ to hurtowna i trzeba byc patolem i deklem zeby tego nie rozumieć

PaziuTHC

No I Co z tego ziomek lubi sie wyczyliwac a Wladza robi z niego nie wiwdomo kogo, zjebany swiat I wszyscy ktorzy maja go za przestepce… Pizdziec

Kajtek

Tyle dobrego.. 🙁