Przełożeni i koledzy pożegnali policjanta odchodzącego na emeryturę

0

Giżyccy policjanci oraz pracownicy cywilni pożegnali swojego kolegę st. asp. Janusza Danieluka, który po wielu latach służby odszedł na emeryturę. Komendant oraz Naczelnicy poszczególnych wydziałów podziękowali mu za wieloletnią i pełną poświęceń służbę oraz życzyli powodzenia w życiu osobistym.

W piątek (10.05) w budynku Komendy Powiatowej Policji w Giżycku odbyło się uroczyste pożegnanie st. asp. Janusza Danieluka, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. W uroczystości uczestniczyli przełożeni, koledzy, koleżanki oraz pracownicy cywilni. Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kom. Sławomir Ozygała oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego nadkom. Dariusz Kotlarz podziękowali policjantowi za wieloletnią służbę, wyrazili słowa uznania za wysiłek, trud, zaangażowanie jakie funkcjonariusz włożył w służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

St. asp. Janusz Danieluk w szeregi Policji wstąpił w 1998 r. Od 2011 r. realizował zadania służbowe w wydziale kryminalnym giżyckiej komendy.

Odchodzący na emeryturę przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz.

W imieniu wszystkich policjantów i pracowników cywilnych dziękujemy Januszowi za dobrą współpracę i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze