Przekroczyli prędkość na ul.Obwodowej. Stracili prawo jazdy

0

W ciągu ostatnich dni policjanci giżyckiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. 

Wczoraj, 19 czerwca około godz. 14:30 funkcjonariusze z drogówki w Giżycku na ulicy Obwodowej zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Kierujący autem, 35 -letni mieszkaniec Bartoszyc pędził z prędkością 112 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które stracił na 3 miesiące oraz ukarali go mandatem w wysokości 400 złotych i 10 pkt. karnymi.

Uprawnienia do kierowania na 3 miesiące stracił także 47-letni mieszkaniec Warszawy, który również wczoraj kilka minut przed godz. 20:00 w Giżycku na ulicy Obwodowej kierując porsche cayenne jechał także z prędkością 112 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Ten mężczyzna również został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 pkt. karnymi.

Policjanci cały czas ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach oraz przypominają, że nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami tragedii.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze