Przekroczyła prędkość na “obwodówce”. Straciła prawo jazdy

7

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Mazda. Powodem kontroli była nadmierna prędkość, z którą poruszał się pojazd. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w minioną sobotę na ulicy Obwodowej dokonywali kontroli pomiaru prędkości, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Około godziny 9.00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 102 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę mazdy do kontroli drogowej. 53-latka za przekroczenie dozwolonej prędkości została ukarana mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Z uwagi na fakt, że kierująca autem przekroczyła dozwoloną prędkość o 52 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do właściwego starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

KPP Giżycko

Zostaw odpowiedź

7 Komentarzy "Przekroczyła prędkość na “obwodówce”. Straciła prawo jazdy"

avatar
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Dżery
Gość

ja tam grzeje codziennię do pracy pod 130.to nie zdążają mnię cyknąć

cykcyk
Gość

Jak cykna to trzy miechy będziesz pksem jeździł

Ela
Gość

Specjalnie tam łapią

szybki Bill
Gość

Ja tam kiedyś 150 leciałem 😀

Borys
Gość

To ty mądry musisz być

kierowca
Gość

Spokojnie mogliby podnieść ograniczenie do 70 km/h

Onufry Zagłoba
Gość

Oj mogliby i do 90 km/h, ale nie bo pasy i te niedołęgi jeżdzące rowerami z działek i na działki. Piękny kawał prostej drogi i ograniczenie do 50…śmiech