Przekroczyła prędkość na „obwodówce”. Straciła prawo jazdy

7

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Mazda. Powodem kontroli była nadmierna prędkość, z którą poruszał się pojazd. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w minioną sobotę na ulicy Obwodowej dokonywali kontroli pomiaru prędkości, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Około godziny 9.00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 102 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę mazdy do kontroli drogowej. 53-latka za przekroczenie dozwolonej prędkości została ukarana mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Z uwagi na fakt, że kierująca autem przekroczyła dozwoloną prędkość o 52 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do właściwego starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Dżery

ja tam grzeje codziennię do pracy pod 130.to nie zdążają mnię cyknąć

cykcyk

Jak cykna to trzy miechy będziesz pksem jeździł

Ela

Specjalnie tam łapią

szybki Bill

Ja tam kiedyś 150 leciałem 😀

Borys

To ty mądry musisz być

kierowca

Spokojnie mogliby podnieść ograniczenie do 70 km/h

Onufry Zagłoba

Oj mogliby i do 90 km/h, ale nie bo pasy i te niedołęgi jeżdzące rowerami z działek i na działki. Piękny kawał prostej drogi i ograniczenie do 50…śmiech