Przechowywał narkotyki w internacie

0

Policjanci z Ełku zatrzymali 20-latka, który w swoim pokoju w internacie przechowywał marihuanę. W sumie policjanci zabezpieczyli 10 torebek foliowych. Narkotyki schowane były m.in. w pudełku po butach. Za posiadanie środków odurzających, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci prowadząc działania polegające na zwalczaniu przestępczości narkotykowej, ustalili, że mieszkaniec jednego z internatów na terenie miasta, może posiadać marihuanę. Informacje potwierdziły się podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju. Kryminalni znaleźli tam, w pudełku po telefonie i po butach, kilka torebek foliowych z narkotykami. Badanie policyjnym testerem wykazało, że jest to marihuana. 20-latek został zatrzymany.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków. Za posiadanie środków odurzających, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn Akdn/kw

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze