Prowadził samochód bez uprawnień i z narkotykami

0

Pod koniec minionego tygodnia giżyccy policjanci dokonali zatrzymania 20-letniego mieszkańca Giżycka, który posiadał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania mężczyzny ujawniono 11 woreczków z amfetaminą. W ręce mundurowych wpadł też kierowca daewoo, który wraz z pasażerką miał przy sobie marihuanę. 

W ubiegłym tygodniu (31.08) w godzinach nocnych funkcjonariusze wydziału prewencji na jednej z giżyckich ulic zauważyli samochód osobowy marki daewoo, który posiadał uszkodzony zderzak.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że 26-letni kierowca nie posiadł uprawnień do kierowania pojazdami. W toku wykonanych czynności policjanci ujawnili przy mężczyźnie oraz 21-letniej pasażerce narkotyki. Mundurowi mieli również podejrzenie, że kierowca prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających w związku z czym została mu pobrana krew do dalszych badań – przekazali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku

Po skończonych czynnościach oboje trafili do policyjnego aresztu a pojazd został odholowany na policyjny parking.

W czwartek (02. 09) w godzinach wieczornych, policjanci z giżyckiej patrolówki na podstawie uzyskanych informacji dokonali zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie narkotyki.

Podczas przeszukania 20-latka ujawnili przy nim 11 woreczków strunowych z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina – informują giżyccy funkcjonariusze 

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a narkotyki zabezpieczone.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze