Protest rolników w powiecie giżyckim. Zablokowali drogę krajową nr 63 [ZDJĘCIA]

4
fot. Piotr Tomasz Suchta

W kraju i regionie trwają protesty rolników. Nie inaczej jest w powiecie giżyckim. W miejscowości Kąp producenci rolni zablokowali dziś drogę krajową nr 63.

20 marca na drodze krajowej nr 63 na wysokości skrzyżowania z drogą W-655 w miejscowości Kąp trwał protest rolników. Akcja rozpoczęła się o godzinie 7:00. Rolnicy blokowali drogę przez pół godziny, a następnie przez 15 minut przepuszczali ruch. I tak aż do godziny 19:00. 

To już kolejny protestu rolników, którzy sprzeciwiają się europejskiemu zielonemu ładowi i nadmiernemu importowi do kraju zboża i innych produktów spoza Unii Europejskiej.

Zobaczcie zdjęcie z protestu rolników 20 marca. 

(Fot. Piotr Tomasz Suchta) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Stefan Pindelewski

brawo rolnicy, nawet nie wiecie jak duże macie poparcie wśród używającej rozumu części społeczeństwa i jako nieliczni macie jaja wyjść na ulice i walczyć o swoje sprawy i sprawy innych, tych nieświadomych powagi sytuacji również, że nie kończy się na tweetach i wyrażaniu zaniepokojenia w internecie, brawo! Gońcie kłamców i zdrajców okrągłostołowych od prawa do lewa, nikt wam tyle nie obieca co oni ;p Zielone dojrzewa i staje się czerwone. Spadkobiercy partii pzpr pochowali czerwone legitymacje i teraz mają zielone albo udają, że są bezpartyjni, tfu, obłudnicy. Niech żyją ci, co mają jaja postawić się systemowi i aparatowi władzy. A… Czytaj więcej »

Przejazdem

W rzeczy samej tak jest.

Pisowiec

Nara chlopy

Zetor

Zmien gacie z lumpeksu sandale .