Protest rolników w Miłkach [WIDEO,ZDJĘCIA]

1
fot. Piotr Tomasz Suchta

Przez całą Polskę przetoczyły się w środę (24 stycznia) protesty rolników. Sprzeciwiali się m.in. wprowadzaniu Zielonego Ładu i napływowi towarów z Ukrainy.

Rolnicy wyjechali na drogi oflagowanymi traktorami także w powiecie giżyckim. O godzinie 12:00 spotkali się w Miłkach, aby wygłosić swoje postulaty.

Producenci rolni protestowali przede wszystkim przeciw polityce Unii Europejskiej w obszarach dotyczących rolnictwa, napływowi towarów z Ukrainy oraz coraz większej ilości ograniczeń spotykających rolników.

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

Protest trwał około dwóch godzin i zwracał uwagę na główne problemy polskiej wsi. Uczestnicy przygotowali transparenty, które przymocowane były do ciągników.

Protest rolników 24 stycznia 2024 r. ma charakter ogólnopolski i został ogłoszony przez rolniczą „Solidarność” przy poparciu Krajowych Izb Rolniczych.

W proteście zorganizowanym w Miłkach udział wzięło kilkadziesiąt osób.

(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

(PTS, fot., wideo: Piotr Tomasz Suchta) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kinaj

Brawo !