Profilaktyka dla rodzica. Spotkanie w Szkoły Podstawowej nr 3 w Giżycku

0

Z rodzicami oraz opiekunami dzieci i młodzieży uczęszczającej na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 3 w Giżycku spotkał się Asystent ds. Nieletnich i Patologi asp. Mariola Jagodzińska oraz przedstawiciel Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Giżycku i kierownik świetlicy socjoterapeutycznej przy Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Prelegenci mówili o szeroko pojętej profilaktyce oraz o zagrożeniach jakie płyną ze strony narkotyków i dopalaczy.

Spotkanie policjanta oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży z rodzicami odbyło się na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Giżycku. Prelegenci podczas spotkania mówili szeroko o zagrożeniach jakie płyną ze strony narkotyków i dopalaczy. Asp. Mariola Jagodzińska Asystent ds. Nieletnich i Patologii przekazała wiedzę na temat symptomów zażywania narkotyków, aspektów prawnych związanych z narkomanią i sposobu postępowania z dzieckiem w przypadku wystąpienia takich problemów.

Tylko dzięki współpracy rodziców, nauczycieli i wykwalifikowanych specjalistów możemy zwalczać problem narkomanii i pomóc młodzieży zagrożonej uzależnieniami.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze