Prezentacja samochodu „door-to-door” na Wilanowie

0

Usługi nieodpłatnego przewozu „Door-to-door” cieszą się wśród mieszkańców coraz większą popularnością. Osoby niepełnosprawne i o ograniczonej sprawności ruchowej od lipca mogą skorzystać z bezpłatnego dowozu w celach aktywizacji społeczno-gospodarczej.

Celem zwiększenia dostępności usługi dla mieszkańców Wilanowa, Z-ca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski wraz z Dyrektor CPUIS Ewą Ostrowską spotkali się 11 października 2021 r. z księdzem proboszczem Parafii św. Maksymiliana Kolbe Kazimierzem Grybosiem i przedstawicielką Klubu Seniora Wilanów Romą Palińską.

Podczas wizyty kierowca Adam Wójcik pokazał nowy samochód z pełnymi udogodnieniami dla niepełnosprawnych, a asystent Jacek Zawada przekazał ulotki informacyjne.

Realizatorzy projektu mają nadzieję, że wkrótce więcej mieszkańców dzielnicy Wilanów będzie korzystać z usługi i jeszcze bardziej czynnie uczestniczyć w życiu społecznym miasta.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat bezpłatnego transportu na terenie miasta można uzyskać w siedzibie projektu na ul. Olsztyńskiej 6 a, tel. 536 411 226. Bezpośrednim koordynatorem projektu jest Anna Danilewicz.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze