Pracownicy giżyckiego Urzędu Pracy otrzymali medale

3

31 stycznia w Olsztynie pracownicy urzędów pracy z Warmii i Mazur obchodzili swoje święto – Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Wydarzenie zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie.

Podczas uroczystości zasłużonym pracownikom urzędów pracy wręczono odznaczenia, w tym Złote Medale za Długoletnią Służbę. Takim medalem odznaczona została Pani Maria Wagner oraz Pani Beata Kraszyńska z Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku.

We wcześniejszym terminie medalami za długoletnią służbę zostały także odznaczone:

– Złoty Medal za Długoletnią Służbę – Pani Anna Kowalewska – Pośrednik Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Giżycku oraz

– Srebrny Medal za Długoletnią Służbę – Pani Jolanta Romanowska – Kierownik Działu Rynku Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Giżycku

Święto pracowników publicznych służb zatrudnienia obchodzone jest corocznie 27 stycznia, na mocy zapisu ustawy z 16 grudnia 2010 r. w ramach nowelizacji ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Upamiętnia ono podpisanie w dniu 27 stycznia 1919 r. przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami. Dokument ten jest uznawany za początek publicznych służb zatrudnienia w Polsce

fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku

(źródło: Starostwo Powiatowe w Giżycku)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
m.k.
m.k.
3 lutego 2022 18:11

Jak się bawić to się bawić, najlepiej nie za swoje

Ktoś
Ktoś
3 lutego 2022 16:47

Budżetówka robi imprezę bo ktoś długo pracuje? Zrobić jak w firmach korporacjach – nagroda pieniężna na konto. Po co bezsensownie pieniądze z naszych podatków wydawać na nagrodę, na wynajęcie sali, cateringu, gaz, prąd itp? Poszaleliście? I budżetówka chce podwyżek? A Pani sprzątającej, która od lat Wasze biura sprząta to medal i nagrodę na takiej imprezie wręczono?

leszek z baru
leszek z baru
3 lutego 2022 16:32

ahaaaaaa