Prace przy budowie nowej kładki nad Kanałem Łuczańskim [ZDJĘCIA]

6

Trwają prace przy budowie nowej kładki nad Kanałem Łuczańskim. Konstrukcja powinna zostać ukończona latem przyszłego roku. 

Nowa przeprawa zastąpi starą kładkę, której stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Projekt nowej kładki zakłada łagodniejszy podjazd, co pozwoli na wygodną komunikację dla pieszych, osób z wózkami i niepełnosprawnych.

Całkowity koszt inwestycji to 12,3 mln zł. Budową nowej kładki zajmuje się warszawska firma INTOP Warszawa sp. z o.o..

Piotr Suchta

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gienka

Drogo, drogo a chodzić każdy będzie chciał

MOŻE KTOŚ PRZECZYTA

Wnoszę o patrol policji na ul. Olsztyńskiej, a szczególnie za halą SP4, ciągle siedzą tam typy spod ciemnej gwiazdy i patologia + mandat dla ludzi co wyrzucają stare meble na śmieci i stoją piramidy z szaf, foteli i kanap.

Romuald

Trochę drogo, mogli od razu pomysleć i zrobić kładkę z przejazdem dla samochodów

ło matko

inżynier się znalazł 🙂 🙂 🙂 a te samochody to którędy by jechały? czy ty wiesz ile by kosztowało zrobienie ulic do tego mostu ??? może jeszcze estakadę nad domkami przy 3 Maja zrobić ??? ludzie……. litości…….

miko

taką kładkę budować przez rok?, to ile lat zajęłoby polskim geniuszom wybudowanie takiego mostu jak na Krym 140 lat?

Ty

Ehhh… wiecznie zle, to za dlugo, to za drogo. Wiesz ile czasu zajmuje budowanie czegos takiego? Zdajesz sobie sprawe w ogole ile zajmuje cale przygotowanie terenu? Nie ma to jak krytykowac nie majac zielonego pocjecia o takim przedsięwzięciu…