Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez giżyckich kryminalnych

7

Giżyccy kryminalni zatrzymali 37-letniego giżycczanina poszukiwanego listem gończym, u którego dodatkowo ujawnili 60 gramów amfetaminy. 

37-letni Rafał D. od stycznia br był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Giżycku. Do zatrzymania doszło wczoraj, 5 grudnia br na jednym z osiedli w Giżycku.

Funkcjonariusze przy mężczyźnie ujawnili 8 woreczków strunowych z białym proszkiem oraz 6 woreczków strunowych z brunatnym proszkiem. Został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że biały proszek to amfetamina w ilości 60 gramów. 37-latek przyznał, że to jego własność.

Został osadzony w policyjnej celi, dzisiaj zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Suwałkach, gdzie będzie odbyła karę pozbawienia wolności na okres ponad 2 lat za przestępstwa narkotykowe, drogowe i kradzież. Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel R.

Ktos chce to sobie wciągnie, nie to nie. Tu chodzi o państwo, akcyze, podatki. Wszystko na czym panstwo zarobic nie może (akcyza fajki alkohol) jest nielegalne i zabronione. W innych cywilizowanych krajach duzo rzeczy jest legalnych i opodatkowanych, tylko ciemnogród rydzyka sie sprzeciwia.

Aster

Amfetamina jest dość szkodliwa. Bardziej chodzi o debilizm obywateli, którzy by walili bez opamiętania, a potem 'państwo, pomóż’.

Żołnierz z Mazur

Za ryj tych morderców dzieci i młodzierzy

Lop

Jednego smiecia mniej przez kilka lat

Lola

Jednym wielkim smieciem jestes ty nie znasz nie obrażaj

Zephyryn

O, Lola, straciłaś dealera? 🙂 Koleś, który ma wyrok z 3 różnych dziedzin i ma przy sobie 60 g białego aniołkiem nie jest.

Lola

Gowno kurwa wiecie o nim pilnujcie swojej kurwa dupy. Wszedzie swoje piec groszy wpierdolicie