Poszukiwani trafili za kratki

0

W niedzielę (16 stycznia) węgorzewscy policjanci w trakcie pełnionej służby mieli za zadanie zatrzymać osoby poszukiwane. 40 i 34-latek zgodnie z nakazami wystawionymi przez sąd powinni stawić się do zakładu karnego, jednak tam się nie zgłosili.

Mundurowi z samego rana udali się do pierwszego z nich. Mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Jak oświadczył mundurowym – ,,nie spotkał się z listonoszem, więc liczył, że jeszcze ma czas…”. Mieszaniec gminy Węgorzewo skazany był za kłusownictwo i najbliższe 89 dni spędzi za kratkami.

Drugi z zatrzymanych 34-letni mieszkaniec gminy Pozezdrze został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania przed godziną 17:00. Mężczyzna nie spodziewał się w niedzielę policjantów i był bardzo zaskoczony ich wizytą. Już po chwili przekonał się o tym, iż wymiar sprawiedliwości o nim nie zapomniał. Zgodnie z dyspozycją sądu 34-latek trafił do aresztu na okres 114 dni za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Trzeci poszukiwany został zatrzymany na terenie Warszawy. Tam podczas legitymowania 42-latka okazało się, iż nie stawił się na przesłuchanie w Prokuraturze. Takim zachowaniem mieszkaniec Węgorzewa utrudniał przeprowadzenie czynności organom ścigania. Mundurowi ustalili aktualny adres poszukiwanego i wręczyli mu wezwanie do stawiennictwa w celu wykonania z nim czynności procesowych.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze