Poszukiwani świadkowie wypadku drogowego

0

Komenda Powiatowa Policji w Giżycku poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grajwo w gminie Giżycko. Kierujący samochodem Kia ceed skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło 11.08.2015r. około godziny 14.00 na drodze K-63 w miejscowości Grajwo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Kią ceed skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku motocykliście. W wyniku tego doszło do zdarzenia pojazdów. Kierujący motocyklem   trafił do szpitala, a wskutek poniesionych obrażeń zmarł.
Policjanci poszukują  osób, które były świadkami tego zdarzenia bądź posiadają informację dotyczące świadków. Osoby te prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem 87 4299232 w godz. 7.30-15.30 lub 87 4299200 – całą dobę, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 .  

KPP GIŻYCKO

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze