Giżyccy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 18 lipca około godziny 17:00 w odległości około 50 metrów od Kanału Łuczańskiego na jeziorze Niegocin.

Jak ustalili pracujący nad sprawą policjanci, 18 lipca około godziny 17:00 na jeziorze Niegocin w odległości około 50 metrów od Kanału Łuczańskiego doszło do wywrócenia łodzi.

Przyczyną było wytworzenie dużych fal przez inną łódź motorową koloru białego z czarnym napisem, która odpłynęła z miejsca zdarzenia. W wyniku przewrócenia się łodzi do wody wpadła czteroosobowa załoga, która dryfowała do momentu udzielenia im pomocy.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia i mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia. Prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr telefonu 47 735 22 39.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ameryka
Ameryka
8 sierpnia 2020 09:36

Prawe kolo od mesia czapeczka i bdzie

Aga
Aga
23 lipca 2020 23:08

No i co? Nic nowego, jakaś połowa społeczeństwa nie ma szacunku dla innych. Liczą się tylko oni. To i tak dobrze, że tylko uciekł mógł jeszcze nawyzywać, że mu przeszkodzili.

czesx
czesx
odpowiedział na komentarz  Aga
8 sierpnia 2020 10:56

Prawidłowa postawa

Przemas
Przemas
23 lipca 2020 19:54

Powinno się totalnie zabronić pływania po wodach szybkich motorówek. To szaleńcy, niektórzy totalnie głupi. Popaprańcy nie myślą o innych. Na dziobach tych motorówek sadzają same dzieciaki bez żadnej asekuracji. Chwila i nieszczęście gotowe. Uważają, że są sami na wodzie. Kategorycznie zabronić pływania takim pajacom