Giżyccy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 18 lipca około godziny 17:00 w odległości około 50 metrów od Kanału Łuczańskiego na jeziorze Niegocin.

Jak ustalili pracujący nad sprawą policjanci, 18 lipca około godziny 17:00 na jeziorze Niegocin w odległości około 50 metrów od Kanału Łuczańskiego doszło do wywrócenia łodzi.

Przyczyną było wytworzenie dużych fal przez inną łódź motorową koloru białego z czarnym napisem, która odpłynęła z miejsca zdarzenia. W wyniku przewrócenia się łodzi do wody wpadła czteroosobowa załoga, która dryfowała do momentu udzielenia im pomocy.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia i mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia. Prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr telefonu 47 735 22 39.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ameryka

Prawe kolo od mesia czapeczka i bdzie

Aga

No i co? Nic nowego, jakaś połowa społeczeństwa nie ma szacunku dla innych. Liczą się tylko oni. To i tak dobrze, że tylko uciekł mógł jeszcze nawyzywać, że mu przeszkodzili.

czesx

Prawidłowa postawa

Przemas

Powinno się totalnie zabronić pływania po wodach szybkich motorówek. To szaleńcy, niektórzy totalnie głupi. Popaprańcy nie myślą o innych. Na dziobach tych motorówek sadzają same dzieciaki bez żadnej asekuracji. Chwila i nieszczęście gotowe. Uważają, że są sami na wodzie. Kategorycznie zabronić pływania takim pajacom