Poszukiwani mężczyźni trafili do aresztu

2

Policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę poszukiwanego za przestępstwo przeciwko rodzinie. Do aresztu trafiło także trzech mieszkańców powiatu giżyckiego. 

51-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Giżycku, który wydał za nim list gończy. Mężczyzna musi odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze kilku miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Kryminalni na podstawie własnej pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu 51-latka i doprowadzili do zatrzymania mężczyzny na terenie Warszawy, gdzie w jednym z aresztów został osadzony do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Natomiast do aresztu śledczego w Suwałkach trafili trzej mieszkańcy powiatu giżyckiego poszukiwani nakazem doprowadzenia wydanym przez giżycki sąd.

24-letni mieszkaniec gminy Giżycko odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku za przestępstwo przeciwko mieniu. 37-letni mieszkaniec gminy Giżycko za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece „odsiedzi” 6 miesięcy, a 54-latek za niszczenie cudzej rzeczy ma zasądzaną karę pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ja

A mojego bylego mimo ze wiadomo gdzie sie ukrywa nie zamkneli do tej pory..

Ted

Akurat na zimę jak znalazł przytulne miejsce