Poszukiwana listem gończym zatrzymana na lotnisku w Szymanach

3

Wczoraj funkcjonariusze W-MOSG w lotniczym przejściu granicznym Mazury zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym.

W godzinach popołudniowych, na kierunku przyjazdowym do Polski stawiła się 26-letnia mieszkanka regionu Warmii i Mazur. Kobieta przyleciała do rodzinnego kraju z Londynu. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie w trakcie kontroli granicznej ustalili, że podróżna jest poszukiwana przez polski wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że kobieta jest podejrzana o popełnienie przestępstwa przeciwko mieniu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Czujność funkcjonariuszy Straży Granicznej i w tym przypadku okazała się niezawodna. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP w Szczytnie.

W-M Oddział SG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Toja

Stek bzdur!informacje które zostały zmieszczone w tym artykule podlegają wyjaśnieniu z,biorąc pod uwagę fakt że informacja ta nie była podawana do dalszego rozpowszechniania w mediach!hieny sensacyjne szukają tematy.niestety temat słaby i treść nie prawdziwa!

Roman z warzywniaka

Hahahah pieniążki z reklam gonia za sensacja !!!

poinformowany

Dziewczyna zostala zatrzymana w celu wyjasnienia bo nie mogli sie z nia skontaktowac jako ze byla za granica i nic o tym nie wiedziala, a tu wielka, brawurowa akcja strazy granicznej, ktora nie umie wypeln8c protokolu przez 4godziny. No godne pochwaly…gratuluje SENSACJI!