Posiadali broń i narkotyki

7

Kolejne, zdecydowane działania giżyckich kryminalnych doprowadziły do zabezpieczenia 700 gramów amfetaminy oraz nielegalnej broni i amunicji. 

W miniony piątek (17.04.2020 r.) w Giżycku kryminalni podjęli interwencję wobec dwóch osób, które mogły posiadać środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Amfetamina w postaci trzech białych kul zawinięta w foliowe torebki była ukryta w lodówce, a broń i amunicja w szafce pod zlewem. Policjanci zatrzymali dwie osoby w wieku 44 i 19 lat.

W sobotę (18.04.2020 r.) policjanci pełniący służbę interwencyjną podczas kontroli pojazdu u kierowcy i pasażerów ujawnili także środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Zawiniątka z narkotykami były ukryte w skarpetkach.

Teraz wszyscy wytłumaczą się przed sądem. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
AntyPis

To jest amunicja hukowa ale co najlepsze dostepna tylko za pozwoleniem xD takie mamy państwo ze na hukowy trzeba miec pozwolenie haha

On

Kapiszony jakieś…

Sandokan

Aile to jest znacznaa ile znikoma ilość?

Nik

Przecież to klamka gazowa

Niewinny

Gaz teraz nie od ruskich tylko promem, wiec może zabrakło i trzeba zbierać rezerwy

Czarny

Sam jesteś gazowy.

ruiz

Te, ekspert, widziałeś kiedyś ostre naboje? zapytaj googla jakby co.