„Porzucone hulajnogi powinny być usuwane na koszt właściciela” [LIST CZYTELNIKA]

3

Poniżej publikujemy wiadomość od Czytelnika.

„Piszę do państwa, ponieważ chciałem zwrócić uwagę na problem związany z hulajnogami, które są porozrzucane po całym mieście. Mieszkam w centrum Giżycka i nie ma dnia żebym przed moją bramą wjazdową nie znalazł hulajnogi.

Problem dotyczy ulic i chodników, wystarczy przejść się na spacer żeby zobaczyć pozostawione hulajnogi na środku chodnika, na środku ulicy. Może kierowcy też zaczną zostawiać auta na środku ulicy i zobaczymy czy też nikt nie zareaguje.

Do parkowania tych urządzeń powinny być wyznaczone jakieś strefy, miejsca. Ewentualnie straż miejska lub służby miejskie powinny usuwać porzucone hulajnogi na chodnikach, ulicach na koszt ich właściciela, tak jak to ma miejsce w przypadku odholowania samochodu.

Wiem, że zaraz kończy się sezon i na szczęście problem sam się rozwiążę (jak zwykle). Jednak może warto pochylić się nad tą kwestią żeby w przyszłym roku sytuacja nie zaczęła się powtarzać „

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

*******************************************
Zamieszczony tekst jest osobistą opinią autora. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za powyższe stwierdzenia. W dziale “List czytelnika” publikujemy stanowiska mieszkańców i instytucji, które wnoszą cenne uwagi do debaty na dany temat. Zachęcamy do komentowania i nadsyłania własnych opinii: kontakt@gizycko.info

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
vooda
vooda
20 sierpnia 2021 17:45

Trzeba tego w ogóle zakazać i szwendania się po ulicach też 🙁 Łażą tacy różni i porządny obywatel nie ma jak przejść 🙁

re
re
odpowiedział na komentarz  vooda
21 sierpnia 2021 16:00

No łaaazi taki jeden z laską

Marta
Marta
20 sierpnia 2021 11:10

Jak wariaci jeżdżą tymi hulajnogami i później rzucają gdzie popadnie