Ponowili akcję poszukiwawczą. Sprawdzili obszar o powierzchni 500 ha

4

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku nadal poszukują zaginionej 83-letniej mieszkanki Wężówki gm. Wydminy. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że kobieta była widziana na trasie Gawliki Małe – Gębałki gm. Wydminy. Policjanci, strażacy z OSP Wydminy i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Giżycku ponownie sprawdzili tereny rolne obejmujące blisko 500 hektarów.

Zaginiona kobieta to 83 – letnia Helena Milewska mieszkanka miejscowości Wężówka gm. Wydminy. W dniu 4 sierpnia 2018 r. wyszła z domu na spacer zabierając ze sobą kije do Nordic Walking, z informacji przekazanej przez osobę zgłaszającą wynika, że kobieta udała się w kierunku miejscowości Gawliki Małe. Miała wrócić po godzinie czasu, jednak do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis: wzrost – 157 cm., sylwetka średnia, włosy blond – krótkostrzyzone – przerzedzone, oczy niebieskie. W momencie zaginięcia ubrana była w ciemne getry, ciemną bluzę z długimi rękawami, na głowie miała ciemną chustę, buty tenisówki.

Funkcjonariusze sprawdzają każdą informację dotyczącą zaginionej kobiety. Z ustaleń wynika, że kobieta była widziana w miejscowości Gawliki Małe gm. Wydminy. Teren ten został sprawdzony bezpośrednio po przyjętym zawiadomieniu o zaginięciu 83-latki.

Jednak w miniony piątek, 14 grudnia policjanci ponowili akcję poszukiwawczą, ponownie przeczesywali tereny rolne po skoszonej kukurydzy, obszar obejmujący blisko 500 hektarów pomiędzy miejscowościami Gawliki Małe – Gębałki, gdzie zaginiona kobieta była widziana i prawdopodobnie mogła udać się w ten rejon na spacer. Giżyckich policjantów wspierali strażacy z OSP Wydminy oraz uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Giżycku. Do działań został zaangażowany także pies policyjny szkolony do poszukiwań ludzkich zwłok.

Każda osoba, która ma jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej Heleny Milewskiej proszona jest o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu 87 429 92 00, 112 lub policjantem prowadzącym poszukiwania 87 429 92 44.

Źródło: KPP Giżycko

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
xzc

mamy śmieszny WOT, zawodowych a wykorzystujemy uczniów

Luka

Śmieszny to jesteś pyszczac w internetach

xzc

rozumiem że w obecnych czasach nie można wyrazić swojej opinii(czasem krytycznej ale to nadal opinia) bo zaraz ktoś oskarży cię o hejt…

Andrew

Uczniowie mają więcej jaj i charyzmy niż trepy z wot