Ponad kilogram marihuany w mieszkaniu 24-latka

0

Giżyccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową nie zwalniają tempa. Ponownie zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. Tym razem w mieszkaniu zatrzymanego 24-latka znaleźli ponad kilogram marihuany.

Dzięki skutecznym działaniom giżyckich kryminalnych na rynek nie trafią kolejne porcje środków odurzających. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe oraz mogą nimi handlować. Tym razem ustalenia doprowadziły do jednego z ryńskich mieszkań. Wszystko wskazywało na to, że jego lokator może posiadać narkotyki.

Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. 24-letni mieszkaniec Rynu posiadał przy sobie susz roślinny schowany w słoiku. W mieszkaniu 24-latka funkcjonariusze ujawnili kolejny susz roślinny, który był schowany w foliowych torebkach i tekturowych kartonach. Po wstępnych badaniach, policjanci potwierdzili, że to marihuana. Zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, a także wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany.

Przypomnijmy, że jest to już kolejne zabezpieczenie tak dużej ilości środków odurzających przez giżyckich kryminalnych na terenie powiatu.

24-latek został już przesłuchany. Zeznał, że marihuanę znalazł w lesie. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko (ich/tm)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze