Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcy stracili prawo jazdy

1

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymali prawo jazdy kolejnym kierowcom, którzy nadmiernie przekroczyli prędkość. 31-latek kierując Renault pędził 106 km/h, 50-letni kierowca Alfa Romeo jechał 103 km/h, natomiast 43-letni kierowca VW Passata przy dopuszczalnej pięćdziesiątce pędził 101 km/h. 

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze z giżyckiej drogówki dokonując pomiaru prędkość ujawnili kilka przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze w trzech przypadkach zatrzymali prawo jazdy kierowcom, którzy jechali zbyt szybko.

Do pierwszej kontroli doszło w m. Szczybały Giżyckie. Kierujący Renault 31-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 106 km/h. Kolejnym kierowcą, który przekroczył dozwoloną prędkość okazał się 50-letni mieszkaniec Giżycka. Mężczyzna jechał Alfa Romeo z prędkością 103 km/h przez Giżycko ul. Obwodową. Z kolei 43-letni mieszkaniec powiatu puckiego jechał VW Passatem przez teren zabudowany z prędkością 101 km/h.

Mundurowi zatrzymali mężczyznom prawo jazdy  i ukarali ich także mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

A może ktoś zauważy, że na obwodówce brakuje jasnej informacji(przypomnienia), że to teren zabudowany. Kilka kilometrów drogi z nielicznymi zabudowaniami. Nie dziwi mnie wcale, że nasza kochana policja korzysta z tego namiętnie.