Pomóżmy Michalinie w walce z glejakiem

0
Reklama

Wszystkim dobrze znana jest już historia dziesięcioletniej giżycczanki Michaliny Kozłowskiej, u której zdiagnozowano glejaka pnia mózgu – guza IV stopnia. Pilnie potrzebne są środki na leczenie w zagranicznej klinice.

Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz włącza się w akcję i przekazuje na licytację mega pakiet z giżyckimi upominkami i smakołykami. Cena wywoławcza – 200 zł. Pakiet będzie można licytować 27 października w restauracji Puzzle Smaku (Giżycko, Pasaż Portowy 11), gdzie w godz. 18.00 – 22.00 odbędą się licytacje na rzecz Michaliny. Wstęp do restauracji po uprzedniej rezerwacji (tel. 882 847 494), koszt rezerwacji 120 zł za osobę, w cenę wchodzi kolacja – menu degustacyjne przygotowywana prze 6 kucharzy, którzy włączają się w akcję. Podczas kolacji muzyka na żywo.

LICYTACJA

pakietu giżyckich upominków i smakołyków

Restauracja Puzzle Smaku 

27 października (niedziela)

godz. 18.00 – 22.00

Niedziela, 27 października już od rana będzie wypełniona przeróżnymi akcjami, by pomóc Michalinie w powrocie do zdrowia:

9.00 – 12.00 marszobieg po zdrowie, występ dzieci z GOKiR w Wilkasach | Pasaż Portowy,

12.00 – 15.00 blok licytacyjny, animacje dla dzieci, kiermasz ciast i zabawek | Ekomarina,

15.00- 22.00 kolacja charytatywna – koncert, licytacje, menu degustacyjne | restauracja Puzzle Smaku

Na początku przyszłego tygodnia (około wtorku 22 października) na terenie Giżycka będzie można spotkać wolontariuszy w koszulkach z wizerunkiem Michaliny, ze specjalnie oznakowanymi puszkami z numerem oficjalnej zbiórki, liczymy na Wasze wielkie serca!

Specjalna akcja z licytacjami planowana jest również 26 października w Szkole Podstawowej nr 7 w  Giżycku, w której dziewczynka się uczy.

Środki na leczenie Michaliny można wpłacać cały czas online – za pośrednictwem internetowej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/michasia

Trwają też licytacje internetowe FB: https://www.facebook.com/groups/671663496661472/

Każda kwota jest ogromnie ważna!

Michasia potrzebuje naszego wsparcia – nie tylko finansowego. Dziewczynka bardzo cieszy się i wręcz nie dowierza słysząc o ogromnym wsparciu ze strony zarówno przyjaciół, jak i całkiem obcych ludzi. Niesamowitą radość sprawiają jej laurki i własnoręcznie wykonane upominki od dzieci, to dla niej bardzo ważne i daje dużo siły do ciężkiej walki. Zachęcamy dzieci do przynoszenia właśnie takich prezentów do Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Giżycku (pok. 116) i restauracji Puzzle Smaku (Giżycko, Pasaż portowy 11).

UM Giżycko

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze