„Pomóżmy Gosi wrócić”- koncert charytatywny grupy Enej

0

Już dziś zapraszamy Państwa na koncert charytatywny „Pomóżmy Gosi wrócić” z gościnnym udziałem grupy ENEJ, który odbędzie się 20 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 w hali sportowo-rekreacyjnej MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 A w Kętrzynie. Bilety – cegiełki w cenie 30 zł już są do nabycia w Kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14.00 – 21.00.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Małgosia ma 32 lata, 5-letnią córkę Oliwię. Rozwiedziona, bezrobotna, chorująca na padaczkę na tle nerwowym. Mimo to nie poddawała się i walczyła o godne życie dla swojej rodziny. Aż do 24 maja. Tego dni Gosia nie zdążyła wyjść z córką na plac zabaw. Nieoddychającą kobietę reanimowano 16 minut. W wyniku dużego niedotlenienia mózgu Gosia obecnie przebywa w śpiączce mózgowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Reszlu. Jest szansa, by Gosia do nas wróciła. Klinika profesora Talara w Bydgoszczy oferuje rehabilitację, która daje duże szanse na powrót do zdrowia. Niestety, dzień pobytu w klinice to koszt 450 zł.

 Chcąc pomóc Małgosi i jej rodzinie w zbiórce pieniędzy na rehabilitację rodzina Małgorzaty Murawskiej organizuje 20 stycznia 2016 charytatywny koncert, na którym wystąpi zespół ENEJ, Dr Watt, tancerze Kętrzyńskiego Centrum Kultury, w tym półfinalista programu „Super Dzieciak” Tomasz Chorzelewski. Przewidziane są również aukcje i licytacje charytatywne na rzecz Gosi.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji i kupno „cegiełki-biletu” w cenie 30 zł, która jednocześnie będzie biletem wstępu na wydarzenie. Cegiełki do nabycia w kasie kina „Gwiazda” codziennie od 14 do 21. Pomóżmy Małgosi i jej rodzinie w codziennym trudzie. Podarujmy jej uśmiech, wiarę i nadzieję na lepsze jutro!

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze