POLOmarket zamyka swój sklep w Giżycku

7

Sieć marketów POLOmarket zamyka swój sklep w Giżycku. Z informacji, które uzyskaliśmy sklep przestanie funkcjonować z dniem 25 września. 

Potwierdzamy fakt planowanego zamknięcia sklepu POLOmarket w dotychczasowej lokalizacji w Giżycku. Jednocześnie spółka prowadzi intensywne działania, aby uruchomić docelowo nowy obiekt w tym mieście – przekazała naszemu portalowi Ilona Rutkowska z biura prasowego grupy POLOmarket

Wielu mieszkańców nie kryje zaskoczenia decyzją o zamknięciu sklepu. W komentarzach na naszym profilu na Facebooku możemy przeczytać:

Polski sklep znika, zagraniczne molochy w najlepsze się rozwijają…..Wielka szkoda, bardzo lubiłam ten sklep, przemiłe i zawsze uśmiechnięte Panie”

„Bardzo szkoda , mialam gdzie zachodzic po szybkie zakupy…. Dziwie sie czemu taka decyzja zawsze byl tam ruch spory”

Co zastąpi POLomarket w galerii Batory? Prawdopodobnie w tym miejscu zostanie otwarty sklep PEPCO. 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel

Polskie jedzenie i polska koszula na plecy łyżka do jedzenia a nie wykonano w Chinach bo co tu nikt nie potrafi tego wykonać . A tak to ta jeszcze miska ryżu chińskiego. Boże !

Klient

No szkoda właśnie 22.09.2021 to był dzień co właśnie robiłem ostatnie zakupy w w tym sklepie właśnie z tym tematem nagram na youtube

Klient

Właśnie:)

Klient

To był dobry sklep . Dużo ludzi robiło w nim zakupy . Komu to przeszkadzało, co polskie to nasze zdrowe . Robiłam w nim zakupy,szkoda .

Obywatel

Zróbcie wreszcie sklep z polskim jedzeniem prawdziwym innymi towarami polskimi. Prawdziwe towary polskie a nie co weźmie człowiek do ręki to ……………… Brak słów!!!!!

mazur kurpiowski

„prawdziwe polskie towary” -ryba po grecku,barszcz ukraiński,ruskie pierogi,bułka paryska,golonka bawarska itp,itd… polskie jedzenie to znaczy co?

Janusz

Ruskie Pierogi to od województwa Ruskiego które było kiedyś w granicach korony Polskiej 😉