Policjantki z wizytą w szkolnej świetlicy

0

Policyjna profilaktyk wraz z dzielnicowymi spotkały się z dziećmi w szkolnej świetlicy. Najmłodsi mieli okazję również poznać Polę – bohaterkę książeczki edukacyjnej pn. ,,Profilaktyka Smyka”, która w rymowanych historyjkach na własnym przykładzie pokazuje dzieciom jak unikać zagrożeń w niebezpiecznym świecie.

Policjantki podczas spotkania przekazały najmłodszym najważniejsze zasady dotyczące ich bezpieczeństwa na drodze oraz zwróciły szczególną uwagę na właściwe zachowanie się w szkole.

Najmłodsi mieli okazję również poznać Polę – bohaterkę książeczki edukacyjnej ,,Profilaktyka Smyka”, która w rymowanych historyjkach na własnym przykładzie pokazuje dzieciom jak unikać zagrożeń w niebezpiecznym świecie. Dzieci wysłuchały historyjki pt. ,,Nieproszony gość’’ oraz ,,Nie odwracaj wzroku’’, po których bardzo aktywnie włączały się do rozmowy i opowiadały też swoje przygody.

Przy okazji swojej wizyty policjantki sprawdziły znajomość numerów alarmowych oraz niektórych znaków drogowych co było dużym zaskoczeniem, gdyż wszystkie dzieci znały ich znaczenie.

Spotkanie okazało się nieocenioną lekcją na temat bezpieczeństwa.

fot. KPP Giżycko
fot. KPP Giżycko
fot. KPP Giżycko

(KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze