Policjantka z Giżycka na podium w ogólnopolskich zawodach pływackich

3

Na torach pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Dzielnicy Wola rozegrały się IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. Na torach rywalizowało dwustu pływaków, a w nich udział wzięła giżycka policjantka st. post. Wiktoria Zarzecka, zajmując miejsce na podium. Jest to kolejny sukces policjantki z Giżycka. 

Zawody pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji przeprowadzone zostały na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Dzielnicy Wola przyciągnęły rzeszę mundurowych pływaków z Policji, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Państwa, Służby Kontrwywiadu, Państwowej Straży Pożarnej i Wojska Polskiego.

Zawody przede wszystkim miały na celu uczczenie pamięci kom. Wacława Lejko, funkcjonariusza Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP, który we wrześniu 2017 roku zginął podczas nurkowania w jeziorze Garda, bijąc własny rekord świata głębokości nurkowania służb mundurowych.

Zawodnicy rywalizowali w osiemnastu konkurencjach z podziałem na trzy kategorie wiekowe. Policjantka z Giżycka st. post. Wiktoria Zarzecka wystartowała w trzech konkurencjach pływackich i w swojej kategorii wiekowej do lat 30 zajęła II miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym, w klasyfikacji policjantów zajęła odpowiednio: I miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, II miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Są to kolejne sukcesy st. post. Wiktorii Zarzeckiej, która już kilkukrotnie reprezentowała Komendę Powiatową Policji w Giżycku na zawodach pływackich, zajmując za każdym razem miejsce na podium.

Życzymy kolejnych sukcesów!

(KPP Giżycko) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pawel

Gratuluję, może kiedyś się spotkamy na drodze i dostanę delikatne upomnienie pozdrawiam Pawel

Waldi

Taka miła i wysportowana policjantka, to mogłaby ciebie zakuć w kajdany i sprać pałą za wyprzedzanie na trzeciego i rozwijanie nadmiernej prędkości.

eRKa

Ty natomiast masz sprany mozg jak kalesony po zimie stulecia