Policjant po służbie pomógł zatrzymać sklepowego złodzieja

1

Policjant z Giżycka, w czasie wolnym od służby, pomógł w zatrzymaniu mężczyzny, który dokonał kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Parku Handlowego. 

Do zdarzenia doszło w czwartek (7 kwietnia) około godziny 19:00.

Policjant w czasie wolnym od służby, będąc na parkingu, zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę, który dokonał kradzieży. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, powiadomił innych funkcjonariuszy będących na służbie i wskazał im kierunek, w którym mężczyzna uciekł. Patrol zatrzymał mężczyznę – przekazują mundurowi z KPP Giżycko. 

Sprawcą kradzieży okazał się 38– letni mieszkaniec gminy Giżycko. Przy mężczyźnie została ujawniona maszynka elektryczna o wartości ponad 170 złotych.

W trakcie czynności policjanci potwierdzili, że 38– latek dokonał tej kradzieży, ponadto kilka dni wcześniej mężczyzna był w towarzystwie kolegi, który to dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjanta sprawca został zatrzymany. Skradzione mienie odzyskane i wróciło na półki sklepowe. 38– latek wytłumaczy się przed sądem.

(źródło: KPP Giżycko ich/tm) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mietek

Policjant zawsze jest na służbie to powołanie….