Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

0

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden z nich posiadał przy sobie środki odurzające. 

W czwartek (31 marca) policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego, pełniąc służbę na terenie Giżycka, zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.

Pierwszy z nich, 38– latek poszukiwany był do odbycia 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży cudzego mienia.

Drugi poszukiwany został zatrzymany na ulicy Wilanowskiej. Po sprawdzeniu danych 47- latka policjanci potwierdzili, że ma do odbycia karę 50 dni pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Ponadto funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie 15 woreczków foliowych z zawartością środków odurzających. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina i marihuana.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnej celi. Teraz zostaną przewiezieni do wskazanych zakładów karnych. Dodatkowo 47– latek nie uniknie odpowiedzialność w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze