Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

0

W poniedziałek, 20 lutego giżyccy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 

Do policjantów z giżyckiej komendy niemal każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnianie miejsc pobytu takich właśnie osób oraz ich zatrzymanie.

W poniedziałek (20.02.) giżyccy policjanci ustalili, gdzie może przebywać będący w ich zainteresowaniu 23-latek. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Giżycku. Jak wynikało z nakazu, sąd skazał go na 5 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna jednak uniknie „odsiadki”, ponieważ miał możliwość zapłacenia grzywny. Uregulował orzeczoną przez sąd grzywnę w wysokości 300 złotych. Został zwolniony.

Natomiast drugi z poszukiwanych to 36-latek. Mężczyzna również był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez giżycki sąd do odbycia 50 dni kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Policjanci namierzyli go w jednym z mieszkań w Giżycku, gdzie chował się za firaną. Mężczyzna również mógł uniknąć aresztu, dokonując opłacenia zasądzonej grzywny w kwocie 2 tys. złotych. Takiej kwoty nie posiadał. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasłużoną karę.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze