Policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości

0

Giżyccy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Podstawą działań funkcjonariuszy są przesłane przez sądy bądź prokuratury nakazy zatrzymania i doprowadzenia konkretnych osób, które uchylają się od odpowiedzialności karnej za popełnione czyny. Tym razem do aresztu śledczego trafiła 30-latka za zniszczenie cudzej rzeczy oraz 55-latek za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

W ciągu ostatnich kilku godzin giżyccy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Podstawą zatrzymania osób był wydany przez sąd nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.

Pierwszy zatrzymany to 55-letni mieszkaniec Giżycka, który dopuścił się przestępstwa z art. 209 kodeksu karnego, nie stosował się do obowiązku alimentacyjnego. Teraz za popełniony czyn 150 dni spędzi w areszcie śledczym w Suwałkach.

Natomiast do aresztu śledczego w Białymstoku trafiła 30-letnia mieszkanka gm. Giżycko, która dopuściła się przestępstwa zniszczenia cudzej rzeczy. Kobieta 63 dni kary pozbawienia wolności spędzi w odosobnieniu.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze