Policjanci zatrzymali 4 pijanych rowerzystów

4

13 sierpnia giżyccy policjanci zatrzymali, aż 4 rowerzystów, którzy nie bacząc na zagrożenie, które stwarzali dla siebie i innych użytkowników dróg, wsiedli na rower po spożyciu alkoholu.

W poniedziałek około godziny 19.00 policjanci z Giżycka otrzymali zgłoszenie, że w Wydminach, przy plaży trzech mężczyzn spożywa alkohol. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że przed ich przybyciem mężczyźni ci wsiedli na rowery i pojechali do Wydmin. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazanym kierunku i napotkali trzy młode osoby, mieszkańców gminy Wydminy jadących na rowerach po jezdni. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że są oni pod wpływem alkoholu. Na rowerzystów nałożono mandaty karne.

Do podobnego incydentu doszło kilka godzin później na terenie Giżycka. Policjanci z giżyckiej prewencji dokonując patrolu ulicy Sikorskiego w Giżycku napotkali rowerzystę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Po podjęciu interwencji wobec rowerzysty okazało się, iż ten również był nietrzeźwy. Ukarany został mandatem karnym.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
popolopoopo

i co 500 zl mandat statsytyka leci 😀 Sukces !!!!!

Jan

Ale sensacja – Artykuł porażka. Jakby kilera złapali

analfabeta

Ale sukces

west

Ale psami ( tymi groźnymi dla otoczenia)bez kagańców w Giżycku nie maja czasu zając się.