Policjanci z Wydmin otrzymali nowy radiowóz

4

W gminnym Ośrodku Kultury w Wydminach z inicjatywy policjantów odbyła się kolejna debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu mieszkańców gminy Wydminy. W trakcie debaty zostały omówione wyniki rocznego funkcjonowania Posterunku Policji w Wydminach. Spotkanie policji, przedstawicieli samorządu oraz mieszkańców było dobrym momentem do przekazania wydmińskim funkcjonariuszom nowego radiowozu.

Wczoraj (29.11.2018) o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wydminach odbyło się kolejne spotkanie w ramach prowadzonych debat społecznych „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo mieszkańców gminy Wydminy, podsumowanie pracy funkcjonariuszy jak i funkcjonowania Posterunku Policji w Wydminach po rocznym odtworzeniu, które miało miejsce 20 listopada 2017 r. Uroczystym momentem tego spotkania było przekazanie wydmińskim policjantom nowego radiowozu, który został zakupiony w ramach programu „50×50”, oznacza to, że połowa kwoty została przekazana przez lokalny samorząd, a drugą połowę sfinansowała Komenda Główna Policji.

Dotację na zakup nowego radiowozu przekazał m.in. Wójt Gminy Wydminy, Wójt Gminy Kruklanki oraz Wójt Gminy Miłki. Nowy Hyundai i30 jest drugim z radiowozów na wyposażeniu posterunku. Uzupełnienie floty o kolejny radiowóz, pozwoli funkcjonariuszom na jeszcze sprawniejsze funkcjonowanie i realizację zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wydminy, Kruklanki i Miłki.

Źródło: KPP Giżycko (ich/tm)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Teofil

Co mnie to obchodzi

HPT

jaki numer boczny?

Aga

Brawo Andrzej

as

i zielińskiego nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oj niedobrze, ktoś zawalił sprawę