fot. KPP Giżycko

Policjanci z giżyckiej komendy w czasie ferii zimowych spotykają się z dziećmi na koloniach i zimowiskach. Rozmawiają między innymi o tym, jak mądrze i bezpiecznie spędzić czas w trakcie odpoczynku od szkoły podczas zimowego wypoczynku.

Giżyccy policjanci w czasie ferii zimowych spotykają się z uczniami na koloniach i zimowiskach. Wspólnie rozmawiają o podstawowych zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas zimowego odpoczynku.

Mundurowi przypominają o tym, jak ważny jest wybór bezpiecznych miejsc do zabaw oraz unikanie sytuacji mogących stwarzać zagrożenie. Przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, które poprzez zapewnienie widoczności mają wpływ na bezpieczeństwo najmłodszych.

W piątek, 3 lutego mundurowych odwiedziły dzieci z Regionalnego Parku Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie. Maluchy miały okazję obejrzeć i przymierzyć sprzęt policyjny oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na pamiątkę spotkania Kierownik Posterunku Policji w Rynie asp. sztab. Daniel Liszewski wręczył dzieciom odblaski.

fot. KPP Giżycko
fot. KPP Giżycko
fot. KPP Giżycko
fot. KPP Giżycko

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Abc

Najlepszy kierownik na świecie

aha

„Kierownik” to brzmi dumnie…