Policjanci z Giżycka zatrzymali trzech poszukiwanych listami gończymi

5
Sąd Rejonowy w Giżycku

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20, 22 i 23 lat poszukiwanych na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Giżycku.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, podczas pracy nad zatrzymaniem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości ustalili miejsce pobytu trzech osób poszukiwanych na podstawie listu gończego.

Zatrzymany 22-latek ma zasądzoną karę pozbawienia wolności w wymiarze 182 dni za przestępstwo kradzieży. Kolejny zatrzymany to 23-latek, który dopuścił się przestępstwa znieważenia funkcjonariusza, za co „trafi za kratki” na 101 dni – informują giżyccy mundurowi. 

Praca policjantów nie ogranicza się jedynie do działalności na terenie powiatu giżyckiego.

Trzeci z poszukiwanych mężczyzn został zatrzymany na terenie powiatu piskiego. 20-latek ma „do odsiadki” 1 rok i 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe – przekazują funkcjonariusze z KPP Giżycko. 

Zgodnie z dyspozycją giżyckiego sądu, każdy zatrzymany został osadzony w zakładzie karnym na terenie kraju, gdzie będą odbywać kary pozbawienia wolności.

(Źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Przejazdem

A ten od siekierezady dalej sie szlaja pod sklepami.

To wymyślił siekierezady

Pisać normalnie nie umiesz tylko jakiś bełkot słownik se nowy wymyśliłeś, co to te twoje siekierezady, jeszcze z pretensja wyskakujesz, tylko nie wiadomo do czego lub do kogo nawet

Przejazdem

Kumaj czacze sandale i zrob sobie herbate z wody PO
pierogach.

szpital psychiatryczny

Przeczytaj to co napisałeś inteligencie, powinni Cię przebadać czy jesteś zdrowy psychicznie

Łobuch

A któren to un jest?