Policjanci z Giżycka zatrzymali poszukiwanych na Mazowszu

0

Giżyccy poszukiwacze z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Podejrzani ukrywali się na terenie województwa mazowieckiego. Jeden z mężczyzn został skazany za kradzież, natomiast drugi za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Akcja „Poszukiwany” jest cykliczne prowadzona przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. W ramach tych działań, wczoraj (07.09.2017 r.) kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Do zatrzymań doszło na terenie Warszawy i Serocka. Pierwszy z mężczyzn wpadł w ręce funkcjonariuszy w Warszawie. 47-letni Leszek S. mieszkaniec Giżycka był poszukiwany listem gończym w celu odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Natomiast do zatrzymania drugiego z mężczyzn doszło w Serocku. 32-letni Andrzej B. mieszkaniec gminy Kruklanki został zatrzymany w celu odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości, za które był już wcześniej skazany.

Leszek S. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od marca br. Natomiast Andrzej B. poszukiwany był od sierpnia br. Obaj mężczyźni trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą zasądzone kary.

KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze